Advertising
SIMION DESPRE PONTA: „NU E RELEVANT PE SCENA POLITICĂ. DACĂ AR CANDIDA, NU AR OBȚINE NICI MĂCAR 3%”

SIMION DESPRE PONTA: „NU E RELEVANT PE SCENA POLITICĂ. DACĂ AR CANDIDA, NU AR OBȚINE NICI MĂCAR 3%”
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 31 ian. 2025, 08:54
George Simion, liderul AUR, a lansat un atac dur la adresa fostului premier Victor Ponta, afirmând că acesta nu mai are nicio relevanță pe scena politică din România și nici pe cea internațională și că dacă mâine ar candida, nu ar obține nici măcar pragul de 3% necesar decontării cheltuielilor din campania electorală.
Citește și
- 13:06Predoiu propune acceptarea guvernului Veștea și refacerea Coaliției până în iunie 2027 pentru ieșirea din criza politică
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























