Advertising
NICUȘOR DAN, REACȚIE DUPĂ TRAGEDIA DE LA SPITALUL „SF. MARIA” DIN IAȘI: „AVEM NEVOIE DE SPITALE NOI ȘI DE TOLERANȚĂ ZERO LA ERORI”

NICUȘOR DAN, REACȚIE DUPĂ TRAGEDIA DE LA SPITALUL „SF. MARIA” DIN IAȘI: „AVEM NEVOIE DE SPITALE NOI ȘI DE TOLERANȚĂ ZERO LA ERORI”
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 26 sept. 2025, 18:41
Președintele României, Nicușor Dan, s-a declarat „profund îndurerat” după moartea celor șase copii internați la Spitalul de Copii „Sf. Maria” din Iași și a cerut „transparență totală” în privința anchetelor în desfășurare.
Citește și
- 21:53Dan Dungaciu, mesaj tranșant în prima ediție „Miza Zilei”, cu Ana Maria Păcuraru: AUR nu votează niciun guvern din care nu face parte
- 21:23Ana Maria Păcuraru, debut în forță cu noua emisiune Miza Zilei: România nu are o problemă de guvern. România are o problemă de identitate
- 21:19Dan Dungaciu, declarații bombă: ”Toate coalițiile se vor regândi, toată politica se va redesena și Nicușor Dan nu va fi foarte fericit”
- 21:14Lazarus, atac devastator: „S-a întrunit Parlamentul. Credeți că pentru guvern!?... minciuni și găinării”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























