Advertising
Vești mari pentru toți românii! Vor primi mai mulți bani de la stat. Se întâmplă de la 1 iunie

Vești mari pentru toți românii! Vor primi mai mulți bani de la stat. Se întâmplă de la 1 iunie
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 5 apr. 2022, 12:01
Deputatul Vasile Cîtea (PSD) a transmis, marţi, că tichetele de masă pentru angajaţi vor avea o valoare mai mare, social-democraţii propunând în acest sens creşterea valorii tichetelor, cu 10 lei, de la 1 iunie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























