Advertising
Termenul de depunere a raportului de progres de către beneficiarii Măsurii 1 și Măsurii 2 a fost prelungit până la 30 aprilie

Termenul de depunere a raportului de progres de către beneficiarii Măsurii 1 și Măsurii 2 a fost prelungit până la 30 aprilie
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 1 apr. 2022, 08:14
Camera Deputaților a adoptat prelungirea termenul de depunere a raportului de progres de către beneficiarii Măsurii 1 și Măsurii 2 până la 30 aprilie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























