Advertising
Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"

Șeful OMS avertizează că pandemia nu s-a terminat: "Ar fi o eroare monumentală ca vreo ţară să creadă că pericolul a trecut"
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 1 iun. 2021, 12:40
Acesta a subliniat importanţa măsurilor de precauţie
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























