Advertising
Revoltător! Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește
4 apr. 2026, 14:36

Ilie Bolojan
Sursă: realitatea.net
Premierul Ilie Bolojan se plânge de casa mică de la stat în care locuiește. Acesta stă în fosta casă a lui Traian Băsescu și spune că spațiul de 65 de metri pătrați e prea mic.
Moderator: Dumneavoastră ce obișnuiți să țineți în cutiile de pantofi?
Ilie Bolojan: În apartamentul în care locuiesc eu, de 65 de metri pătrați, la bloc, nu ai foarte mult spațiu să ții cutii de pantofi. Dacă mai ai și cărți, n-ai spațiu pentru asta, da?
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:22 - Makaveli, plasat sub control judiciar și nu are voie să părăsească țara. Va purta o brățară de monitorizare electronică. ”Îmi asum fapta”-VIDEO
- 14:31 - Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























