Advertising
Ministrul Adrian Veștea a semnat 48 de noi contracte de finanțare în valoare totală de peste 465 mil. lei în cadrul Programului Național de Investiții “Anghel Saligny”

Ministrul Adrian Veștea a semnat 48 de noi contracte de finanțare în valoare totală de peste 465 mil. lei în cadrul Programului Național de Investiții “Anghel Saligny”
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 5 iul. 2023, 09:37
Adrian Veștea, ministrul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației, a transmis că a semnat 48 de noi contracte de finanțare, în valoare totală de 465.503.219,68 de lei, în cadrul Programului Național de Investiții “Anghel Saligny”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:35Scandal la Genoa! De Rossi și jucătorii, nemulțumiți de influența lui Răzvan Raț. Dan Șucu, în centrul tensiunilor
- 19:11Scandal fără precedent! OpenAI recunoaște că agenți ChatGPT au lansat atacuri cibernetice autonome
- 18:04Scandal uriaș în SUA! Barul care a promis bere gratis la moartea lui Donald Trump rămâne fără licență
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News
























