Advertising
Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite

Instanța a decis! Acești angajați rămân cu salariile mărite
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 25 aug. 2021, 13:02
Angajații Metrorex vor rămâne cu salariile majorate cu 18%, în urma deciziei definitive a Curții de Apel București, care a respins, ca nefondat, apelul conducerii Metrorex la o decizie a Tribunalului București privind suspendarea Contractului Colectiv de Muncă ce prevedea creșterea respectivă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























