Advertising
Încă o țară europeană a devenit liberă de COVID-19

Încă o țară europeană a devenit liberă de COVID-19
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 29 mar. 2022, 14:25
Ultima restricţie legată de pandemia de COVID-19 a fost ridicată de autorităţile din Danemarca, relatează agenția dpa, citată de Agerpres.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























