Advertising
Haine ”de firmă” contrafăcute confiscate în urma unor percheziții

Haine ”de firmă” contrafăcute confiscate în urma unor percheziții
Scris de Monica Ghinet Publicat: 13 apr. 2021, 13:22
În cursul zilei de ieri, polițiștii băcăuani au efectuat 3 percheziţii domiciliare, pe raza municipiului Oneşti şi a Staţiunii Târgu Ocna, la locuințele unor persoane bănuite de punerea în circulație a unui produs purtând o marcă identică sau similară cu o marcă înregistrată pentru produse identice sau similare și care îl prejudiciază pe titularul mărcii înregistrate. Articole de îmbrăcăminte în valoare de 30.000 de lei au fost ridicate în vederea continuării cercetărilor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:23Ana Maria Păcuraru, debut în forță cu noua emisiune Miza Zilei: România nu are o problemă de guvern. România are o problemă de identitate
- 21:19Dan Dungaciu, declarații bombă: ”Toate coalițiile se vor regândi, toată politica se va redesena și Nicușor Dan nu va fi foarte fericit”
- 20:34Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan: „Nu este depășit de situație. Problema este alta”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























