Advertising
A început semestrul al II-lea! Când intră elevii din nou în vacanță?

A început semestrul al II-lea! Când intră elevii din nou în vacanță?
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 17 ian. 2022, 10:17
Cel de-al doilea semestru al anului şcolar 2021 - 2022 a început luni şi se va încheia în iunie. Elevii au încheiat primul semestru în data de 14 ianuarie. Cel de-al doilea semestru a început pe 17 ianuarie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























